Creavit Yedek Parça

Creavit Yedek Parça Yetkili Servisi

Creavit Yedek Parça Yetkili Servisi olarak alanında uzman bir kadro ile hizmet sunuyoruz. Bu alanda yetkili servis olarak hizmet vermemizin siz değerli kullanıcılara birçok avantajları olmaktadır. Bir kere adı üzerinde “yetkili” servis olmak birçok kriterlere sahip olmamızın yanında firma tarafından da sürekli denetleniyoruz. Bu durum bize işimizi daha doğru daha hızlı ve daha verimli yapmamızı gerekli kılıyor.

.”Yetkili” servisi olabilmek için almamız gerekli birçok eğitime tabii tutuluyoruz. Gerekli tüm şartları sağladıktan sonra ancak “yetkili” servis olabiliyoruz. Garanti kapsamında olan tüm ürünlerinizi yetkili servise yaptırmanızı öneriyoruz. Garanti kapsamı biten ürünler içinde yine “yetkili” bir servisten hizmet almak sizin açısından daha verimli olacaktır.

Creavit Yedek Parça Yetkili Servisi

Gömme rezervuar, su haznesinin duvar içine gömülü olup gizlendiği ve dış kısımda yalnızca suya basma kısmı görünen klozete veya düz tuvalete su veren bölüme verilen isimdir. Pisuarlar ayakta kullanıma uygun olan ve erkekler için üretilen duvarda sabit bulunan bir tuvalet çeşididir.

Ceravit Yetkili Servisi

Gömme rezervuar, plastik malzeme ve yaylı sistemler ile birbirine bağlanmış bir sifon sistemidir.

Creavit Yedek Parça Yetkili Servisi

Pisuarlar tek bir hazne içerisinde hem tuvalet hem de su verme haznesini bulunduran duvara monteli yapılardır. Pisuarlar arkadan veya önden ya da her iki biçimde de su girişli şekilde olabilmektedir.

Gömme rezervuarlarda önemli olan ayrı bir özellik ise iki farklı su akıtma sistemi olması.

İki düğme yan yana bulunan dış kısımda az ve çok su akması için tercihi yapılabilmektedir.

Creavit Yedek Parça Yetkili Servisi

Yukarı da verdiğimiz bu bilgiler doğrultusunda gömme rezervuar ve pisuarların belli periyotlarda mutlaka bakım ve onarımları yapılmalıdır.

  • Creavit Lavabo Takımları Servisi
  • Creavit Klozet Yetkili Servisi
  • Creavit Armatür Yetkili Servisi
  • Creavit Duş Sistemleri Yetkili Servisi
  • Creavit Bideler Yetkili Servisi
  • Creavit Helâ Taşları Yetkili Servisi

Uzman kadromuzla 7/24 Sizlere hizmet vermek için çalışıyoruz. Sizde aldığınız Creavit marka tüm ürünleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Ekranın sol tarafında watsapp ikonuna tıkladığınızda yazabilirsin. Ekranın sağ tarafında ise telefonda ara özelliği ile direkt iletişim sağlayabilirsiniz.